La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 594 Culés

0

Dobry mecz Araujo :)vidala za bramkę,ivana,Martina i Alby który strzeli bramkę co jest żadkie.W sumie w tym polu karnym ciężko jest nam strzelić jest sporo zawodników i brakuje trochę aby ktoś zebrał wybitą piłkę stąd trudno ją przechwycić.W sumie kubo sorawiał na początku problem potem wycofywał się.Barca musi lepiej kontrolować grę zaczyęła szybko zdobyła gola a ona zaczeła uspokajać grę.Jeśli się przegnie z tym są problrmyW tym aspekcie muszą popracować.
Słabe to chyba to że aby wszystko grało to potrzebują kilku meczy aby złapali rytm meczowy.Jak na pierwszy mecz po przerwie w dziwnych warunkach,na wyjeździe co Barca nie lubi to jest bardzo dobrze i nie ma co narzekać:)Real ma presje:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?