La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1427 Culés

0

Chyba optymalna 11?


7

@Pilka_jest_okragla Lenglet za Umtitego

1

@Cobra303 Lenglet pauzuje za kartki

6

@Pilka_jest_okragla Griezmann na LS < 3...

1

@Pilka_jest_okragla oho Suarez wraca,to się nie nacieszyliśmy z duńczyka ; /
Fati będzie pierwszym rezerwowym..marzę By Suarez zaczął na ławce, Grizz na 9 a duńczyk na skrzydle no ale...

1

@Pilka_jest_okragla
Połamańca Umtitiego na ławkę, za niego Lenglet.
Reszta wszystko git.
@Jaca27 Niestety ale Duńczyk musi wchodzić z ławki, to też według mnie jest ok. Ważne by miał stale minuty na murawie, jak pokaże klasę to będzie ich łapał więcej, jest underdogiem, nie oczekujmy, że przyjął w klubie status ; zawodnika kluczowego - ale może nim być. Systemem 442 nie będziemy grać bo nie ogarniają, więc tylko pozostało dzielenie się minutami.

3

@monsterrize Lenglet w meczu z Sociedad obejrzał piątą, żółtą kartkę.

2

@sendesara
Aa no faktycznie, ok no to cóż Umtiti.

0

@monsterrize Dawać Araújo a nie ,ciekawe kiedy on coś pogra u nas :D

1

@Jaca27 Za rok w CDR może dostanie minuty z jakąś Murcią ;) A nie czekaj... Nawet tu będą grały mieszane składy w takich meczach bo jest tylko 1 mecz.

« Powrót do wszystkich komentarzy