La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 927 Culés

Informujemy, że trwa cisza wyborcza i wszelkie rodzaje agitacji politycznej są zabronione.

2

Widzę, że niektóre osoby tutaj twierdzą jakoby Trump miałby bez problemu wygrać wybory prezydenckie w USA i tak się zastanawiam czy oni wiedzą jaka sytuacja panuje teraz w stanach:)

7

@Europejczyk1980 ani jednej takiej osoby nie widziałem, a jestem tutaj często ;).

6

@VamosRakieta Czasem mam wrażenie, że niektórzy wchodzą na zupełnie inną stronę niż ja :V

2

@Europejczyk1980 gdyby kontrkandydatem był młody ogarnięty człowiek nieuwikłany w skandal obyczajowy Trump już dziś miałby pozamiatane, ale że jego rywalem jest 80 letni dziadek z poważnymi zarzutami rywalizacja jest ciekawa.

To klęska, że taki naród nie stać by mieć młodszego prezydenta, kogoś w sile wieku i umysłu!

0

@Striker tak to już bywa ;).

1

@Europejczyk1980 no dzieje sie taka ze w demokratycznych stanach jest sodoma i 85% zgonow na covid. Ludzie sa wsciekli ze republikanie prosperuja tak dobrze takze srednio widze kto bedzie glosowal na niebieskich a tym bardziej na bidena ktory ma powwzne problemy neurologiczne

1

@VamosRakieta A ja tak bodajże 2 dni temu

0

@Europejczyk1980 to musiałem przeoczyć ;D.

1

@VamosRakieta raz napisałem, że Trump obwinia wszystkich o koronawirusa, bo wie, że to co wydarzyło się w USA pogrąża jego szanse to zostałem zaatakowany przez obrońców Trumpa, że przecież z dziecinną łatwością wybory wygra. A więc tak, są tu osoby, które tak twierdzą

2

@amanter Jak dla mnie jedynym ratunkiem dla Trumpa jest to że Baiden nie dotrwa do wyborów

2

@Europejczyk1980 prosze cie :)

0

@patry295 rozumiem ;).

0

@Europejczyk1980 Cała prezydentura Trumpa to masakra jakaś jest, pamiętasz chyba co zrobił w kwestii Iranu?

2

@Chwytliwy Prawie wywołał konflikt zbrojny;) Powiem ci że własnie zobaczyłem wiek Baidena i gdyby wygrał obejmowałby urząd w wieku 78 lat. Tak szczerze to trochę niebezpieczne bo bardzo możliwe że nie dotrwałby do końca kadencji:/

1

@Europejczyk1980 Da radę, jak ktoś się dobrze prowadzi to da radę.

0

@Chwytliwy chciałbym, żeby prezydent Polski, na wzór Trumpa, wywiązał się z WSZYSTKICH obietnic złożonych podczas kampanii. Nie wiem pod jakim względem kadencja Trumpa może być rozpatrywana jako masakra.

0

@Chwytliwy Prezydenci USA już tak mają że lubią napaść na inne kraje a nawet mogą dostać pokojową nagrodę Nobla tak jak Obama.

1

@Chwytliwy No właśnie niekoniecznie media w USA co jakiś czas donoszą o jego problemach ze zdrowiem to trochę niepokojące

0

@joloskyy Co z tego że spełniał, skoro te decyzje były negatywne w większości dla świata ? Zerwanie porozumienia nuklearnego z Iranem, podwyższenie cła dla europejskich sojuszników, wdanie się w wojnę handlową z Chinami, za granicą nie wygląda to dobrze, do tego, doprowadził do jednego z największych paralizow rządu federalnego, wycofanie się z paryskiego porozumienia klimatycznego.

Gosc jest nieobliczalny, a to co on mówił w mediach było chore w kwestii koronawirusa.

2

@Europejczyk1980 ej, to chyba się kwalifikuje pod dyskryminację ze względu na wiek :) Przypomnę tylko, że Reagan był prezydentem do 88 roku życia.
A tak już poważniej - główną siłą Trumpa w trakcie wyborów może być głównie jego kontrkandydat: Biden nie budzi zaufania i notuje mnóstwo wpadek, a Sanders nie sądzę, że ma możliwość zostania wybranym prezydentem w tak liberalnym gospodarczo kraju jak USA. Przy tym nie sądzę, że wśród demokratów ktoś inny zdobędzie nominację.
I jeżeli Trump miałby wygrać wybory, to tylko dzięki słabym rywalom - sam prezydentem jest fatalnym.

0

@kamill// Przypomnę jak wygrał poprzednie wybory, dzięki temu że wystąpiła Hilarry Clinton która nie miała silnego elektoratu od początku oraz która miała aferę przed wyborami, to w dużej mierze zaważyło o tym że Trump wygrał te wybory.

2

@Chwytliwy Trump ogólnie zdobył chyba 2 lub 3 mln mniej głosów wtedy od Clinton. Jednak specyfika wyborów w USA pozwoliła mu wygrać. W tym roku nie wykluczam, że będzie podobnie - dla Trumpa może na koronawirusa umrzeć pół NY i Kalifornii, ważne żeby w swing states było ok.

0

@kamill// Nieprawda. Reagan był prezydentem do 78 roku życia.

0

@Europejczyk1980 szkoda tylko ze on ostatnie wybory wygral przez ordynacje, dostajac mniej glosow (ciekawe skad my to znamy).

0

@GoLem a sorry, faktycznie nieco go postarzyłem, jakoś kiedyś mi się zakodowało że kończył prezydenturę po 80-tce

« Powrót do wszystkich komentarzy