La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1534 Culés

17

Co drugi post jadący po PiSie, spotykasz ludzi i większość jedzie z nimi równo, Kaczor taki i siaki, Duda długopis.
A potem wybory i 45% poparcia, prezydenckie tak samo.
Ja uważam, że po prostu ludzie widocznie nie zasługują na nic innego, jak plucie w ryja.
Cytując klasyka Pana Stonogę "robota w korporacji i karta z debetem, oto wasz majestat"

3

@Drozdu7 Racja tego się już czytać niechce, moderacja by mogła trochę to ukrucic. Rozumiem że można pisać o wszystkim, ale to już lekka przesada

3

@Drozdu7 racja. Po za tym jak można ciagle wypowiadać się o czymś co nie istnieje czyt. Nasz rząd

3

@Drozdu7 jechać to i trzeba, tylko żeby później głosować na lewicę albo PO PSL?

11

@Drozdu7 co drugi post jedzie po pisie, ale 90% z nich jest autorstwa 5 osób. Krzykacze i atencjusze może i są bardziej widoczni, ale przełożenie na politykę mają żadne.
Swoją drogą czekam aż Moderacja zacznie robić z tym porządek, bo robienie dziennie stu przeklejek z totalniackiego twittera z dopiskiem "zapraszam do dyskusji", "xD", "dobrze mówi", "ale mu powiedział" wciąż są sprzeczne z przynajmniej dwoma punktami regulaminu.

0

@Drozdu7 dodaj do tego 23% dla PO żeby mieć szerszy obraz społeczeństwa

0

@Drozdu7 pierd, my jako młodzi mamy za mało do powiedzenia w tym kraju. Połowa ma w dupie a druga głosuje. Robotę robią nasi rodzice i starsi którzy mają zakorzeniony socjalizm pełna gębą i są zadowoleni . Według nich nawet jak leje gownem to mówią że pada deszcz, są całkowicie otumanieni dziennikiem i TVPIS.

0

@Drozdu7 "Beneficjentów" - wiadomo o jakich mówię, nie generalizuję i starych kobiet z kółek gospodyń wiejskich na Podlasiu, Podkarpaciu czy moim rodzimym Świętokrzyskim jest dużo. A na dodatek 50 procent najeżdżających w internecie na Pis nie pójdzie na wybory. To jest kłopot.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 lefreux 103 pkt
2 maciek2164 103 pkt
3 _KrAtOs_ 99 pkt
4 KingLeonidas 99 pkt
5 Bagdad 98 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?