La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1500 Culés

konto usunięte

5

Czy prowadzenie wspólnego konta na fb przez nowo-zakochane parki - powiedzmy, że w wieku do 40 - to choroba, czy się czepiam? Dodać mogę tylko: z rakowym kontentem.

24

@kerouac
Choroba. Zamykam.

4

@kerouac Myślę, że to rak na poziomie nieosiągalnym dla wielu rzeczy w internecie.

20

@kerouac Ja to zawsze mam wrażenie, że takie wspólne konta to są prowadzone przez babe która kontroluje czy żadna szmira nie pisze do jej faceta. A koleś ogólnie tam nie zagląda. Ale to tylko takie moje przypuszczenie xd

konto usunięte

0

@Jakchcesz Może tak być, ale dzisiaj "moja" parka napisała post, w którym podpisała się z imienia. No, facet w tym przypadku xD

1

@kerouac Byku nie ściemniaj. Wszyscy wiemy, że chodzi o Ciebie, a piszesz jakaś parka :]. Wydało się, trudno.

konto usunięte

3

@kerouac wspólne konto z drugą osobą nawet ukochaną ,chłopie szanujemy się to głupota:D

konto usunięte

3

@Danny Gaucho Musiałbym spaść z konia, który stałby na innym koniu xD

2

@kerouac nie wiem co gorsze, te konta parkowe, czy mamuśki wrzucające co 5min zdjęcia typu: moj maluszek tutaj robi kupkę, tutaj chodzi, zdjecie z kwiatkiem, i tak co po chwila..
kolejna sprawa to robienie zdjęcia jak sie szykuje zarcie, i najlepiej jeszcze jak widelcem upycha do buzi :D

ale i tak moj faworyt to:
zyczenia typu:
wszystkiego najlepszego moj kochany synku/corku...blabala bla(dziecko ma dwa latka-na pewno sledzi fb)
i drugi typ zyczen: wszystkiego najlepszego tato/mamo. bla bla bla(ojciec ma tyle lat ze niedowidzi tudziez nie zyje ale zyczenia zlozyc przez fb trzeba zeby kazdy sie dolaczal i pokazal jaki to jest mily) :D

konto usunięte

0

@KrystianR Dłuższe przebywanie w otoczeniu takich ludzi bywa męczące :D

1

@kerouac Choroba. Naprawdę nie wiem jaką logiką się takie pary kierują.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?