La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1138 Culés

0

W której partii/ugrupowaniu jest największe zróżnicowanie pod względem opinii na temat gospodarki i spraw światopoglądowych?

2

@Katalonbar Raczej PO i PiS

0

@Bykunn A gdybyś miał wybrać? To jednak bardziej PO czy PiS?

4

@Katalonbar Konfederacja, miks wolnościowców i socjalistów. PO myśli to co Budka, a PiS to co Kaczyński.

3

@AV0CAD0 za to wszyscy w Konfederacji mają poglądy antywolnościowe obyczajowo

1

@LeoFan10 antywolnościowe obyczajowo? Co to w ogóle znaczy?

3

@Mathew86 to znaczy że chce ograniczać/nie rozszerzać wolności osobistej obywateli

0

@AV0CAD0 To jest dopiero bzdura :D Znam osobiście ludzi w PO, którzy mają zupełnie inne poglądy. W PO są i ludzie bardziej liberalni jak i bardziej konserwatywni. Niestety ci drudzy wzięli górę...
A kto w Konfederacji jest socjalistą? :D

0

@Bykunn Tak usłyszał w internetach to tak napisał, nie drąż :D

0

@Bykunn Osobiście może mają takie poglądy ale głosują jak chce lider partii, a często nawet w programach telewizyjnych nie powiedzą co myślą. Jak to zarapował Berkowicz:
"Polityka zapytasz, co dziś jadł na śniadanie

Szczerze nie odpowie Tobie nawet na to pytanie".
Dotyczy to posła Ireneusza Rasia, który zapytany o śniadanie zaczął mówić że nie wie, bo żona je przygotowuje... Oni naprawdę nic nie mówią wprost, automatycznie zbaczają z tematu i mówią to co nakazuje przekaz dnia.
W Konfederacji za socjalem w różnych formach opowiadają się narodowcy.

0

@inViNcibl3 masz inne zdanie na ten temat? To po co w tych partiach jest stosowany przekaz dnia z instrukcjami co mówić, jakie mieć zdanie na dany temat i jak się bronić przed zarzutami? Po to żeby mówili to co chcą i żeby byli zróżnicowani? :)

0

@AV0CAD0 Kolega się zapytał kto z Konfederacji jest socjalistą.

0

@inViNcibl3 A ja odpowiedziałem - narodowcy. Jak nie chce ci się szukać kto jest narodowcem to ode mnie tym bardziej tego nie wymagaj. Ja Tobie też zadałem pytanie, a zamiast odpowiedzi widzę dopominanie się odpowiedzi którą już wysłałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy