La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1445 Culés

konto usunięte

38

Człowiek się naoglada pięknie grającego Lipska to potem ciężko będzie patrzyło na nasze klepanie w poprzek xD

4

@masq Jak ty możesz tak mówić? I ty możesz nazwać się kibicem, a tfu na Ciebie hejterze.

11

@masq Stary to jest kwestia perspektywy, wystarczy zostać ambasadorem Jamajki i patrzeć na świat z nutką luzu, otwartych horyzontów. Możesz wtedy wyobrażać sobie, że Lipsk to Barcelona, Barcelona to Lipsk, stroje nie mają znaczenia, nic nie ma znaczenia, jesteś tylko Ty i Twoje wyobrażenia, sam tworzysz swój świat. Lipsk to Barcelona, Barcelona to Lipsk, Lipsk to Barcelona, Barcelona to Lipsk, Lipsk to Barcelona, Barcelona to Lipsk, Lipsk to Barcelona, Barcelona to Lipsk...

0

@SeeleyBooth Smażymy lolki, nie palimy głupa

3

@SeeleyBooth dziękuję za tą podróż w inny wymiar

0

@masq wierzę,że od 3 lat nie mieliśmy normalnego przygotowania fizycznego ( co potwierdza mnóstwo faktów) a teraz Setien ich weźmie w ryży i będą grać jak z nut

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?