- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1942 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
7
Czekacie na start ekstraklasy? Ja się nie mogę doczekać. Jak oceniacie ruchy transferowe w... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
draxidox
22
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
martusiaaaa
2
ja to nie chce chyba być dorosła jednak XD
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1942 Culés
5
Stephen Jackson mistrz NBA z San Antonio Spurs zostawił narzeczoną przed ołtarzem w dniu ślubu. Wydał na przygotowania i całość około 400 tys. dolarów!
Nie chciała podpisać intercyzy. :D Ksiądz, którego wybrała próbował go przekonać do ślubu bez intercyzy.
Facet się popłakał, bo kochał tę laskę.
Potem ona z płaczem twierdziła, że podpisze.
Najbardziej podobały mi się słowa, które wtedy do niej powiedział: Listen, I was born at night but not last night.
Nieźle...
Gold digger? ;)
0
@Piotr89Sand Co chcesz przez to zasugerować?
4
@Chwytliwy Niczego nie sugeruję. Opowiedziałem historię.
1
@Piotr89Sand Najlepszą intercyzą jest niebranie ślubu.
0
@Piotr89Sand dzien jak co dzien - Piotrus wrzuca kolejny post negatywnie przedstawiajacy kobiety. :)
1
@GoLem Mylisz się. ;) W niektórych krajach jest takie prawo, że nie potrzeba ślubu żeby później dzielić majątek.
0
@Piotr89Sand Może jakiś konkretny przykład ? W Niemczech jak się z kobietą mieszka 5 lat, to są wobec niej jakieś zobowiązania. Mówił mi to Niemiec i na tyle na ile zrozumiałem moim słabym niemieckim, chodziło o coś na kształt alimentów, a nie dzielenia majątku.