La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1336 Culés

5

Wytyczne GIS dla klubów: dezynfekcja części wspólnej co 15 min xd Ktoś powinien sobie zdezynfekować głowę i to ostro.

2

@tobiasson92 Wiesz, w restauracjach też mieli pytać o różne rzeczy i rozsadzać na różne stoliki. Akurat dzisiaj z dwoma koleżkami byłem w burgerowni, zjedliśmy i pośmialiśmy się przy jednym dużym stoliku. Nikt nas o nic nie pytał, ani nic nie nakazywał. No i oczywiście na mieście tak na oko, to 40% ludzi albo bez maseczki, albo na brodzie itp.
Jak zawsze w takim wypadku, kretyńskie restrykcje swoje, a praktyka zwykłych obywateli swoje. Obecnie tylko organa władzy zyją w swoim swiecie restrykcji, nakazów i zakazów, a duża część społeczeństwa jest już tak tym zmęczona, że ma to gdzieś.

1

@Stoiczkow Zupełnie szczerze to było do przewidzenia, że obostrzeń sanitarnych nikt nie wdroży. ;) Tylko tworzenie absurdalnie głupich reguł jest nabijaniem się z własnego państwa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?