La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

konto usunięte

3

Powiem szczerze jestem pod wrażeniem kultury gry zespołu z Bielefeld. Zasłużony lider 2. Bundesligi. Z taką grą, chętnie ich zobaczę w najwyższej klasie rozgrywkowej za sezon. 1:0 prowadzą z Osnabruckiem do przerwy.

konto usunięte

2

@Hiacynk Ten Agu z Osnabrucka na wahadle coś gra? W kadrze u21 jest podstawowym graczem, a przyznam się bez bicia, nie widziałem go jeszcze w akcji.

konto usunięte

0

@Khajio Dzisiaj lipa ogólnie. Ale wybiegany strasznie, żelazne płuca. A tak to ciężko ocenić, bo Osnabruck rzadko przy piłce jest.

P.S - Jeszcze HSV prowadzi. Gitarka, legendarny klub, ich miejsce jest w Bundeslidze.

0

@Hiacynk czasami z braku laku włączałem sobie na elevenie 2 ligę angielska i 2 niemiecką. Naprawdę, jestem fanem naszej ligi, tego gownianego poziomu ekstraklasy. To co prezentują w obu drugich ligach to bajka w porównaniu z naszą ligą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?