La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1576 Culés

konto usunięte

5

Bracia-bliźniacy Frank i Ronald de Boerowie, z których większość gra w Barcelonie,
Była to najsłabsza połowa w tym meczu,
Cały czas pada od 15 minut,
Czarls Puziol,
Hiszpanie to przyszłość hiszpańskiej piłki,
Puścił Bąka lewą stroną,
Rytm gry w meczu wytrąca graczy z rytmu,
Olimpik Marsel.

Autor: Dariusz Szpakowski,

Oczywiście pół-żartem, pół-serio. Wiadomo, że przy takiej ilości meczów i tylu lat komentowania, przejęzyczenia to normalka, ale niektóre naprawdę są świetne.

0

@Hiacynk Nikt nie stoi wszyscy stoją
...a teraz Słoweńcy

2

@Hiacynk Jeszcze Juventus, który nie strzelił żadnej głowy bramką i wołanie Maradona na Messiego na MŚ 2014

konto usunięte

3

@Hiacynk 1. Widać wielkie ożywienie w kroku Lewandowskiego;
2. Iniesta penetruje szesnastkę;
3. Włodek Smolarek krąży jak elektron koło jądra Zbyszka Bońka;
4. Swietlana Fomina jest bardzo doświadczona i dużo daje;
5. Mówię państwu, to jest naprawdę niezwykła dziewczyna. Dwie ostatnie noce spędziła poza wioska;
6. Pani Szewińska nie jest już tak świeża w kroku jak dawniej;
7. Polscy zawodnicy są tak zaangażowani w walkę, jak aktorki filmów porno w dialogi;
8. Mechanicy mają problem ze ściągnięciem konia;
9. Bayer ma świetną penetrację poprzeczną;
10. Przeleciałem całą ławkę rezerwowych Borussii Dortmund;
11. Janas chyba zmienił zdanie, choć Brożek był już rozebrany.

Nie wszystkie autorstwa Darka Szpakowskiego, ale naprawdę wyborne :D

0

@Hiacynk Ja pamiętam jak w meczu z United rok temu chyba na OT wchodził jak to Tomasz Hajto powiedział "Czarls Aleña"

1

@Hiacynk Frank DeBur i Ronald DeBer!:) tak było też:)

Co wpis o komentatorach to wtrącam to samo, tym razem też tak będzie:) Na nim się wychowałem, mam do niego ogromny szacunek. Umiejętność podniesienia emocji swoim tonem głosu jest dla mnie świetna. Ilekroć słyszę "Tak to jest ta akcja, to jest Iniesta...." mam ciarki. Nawet teraz pisząc to. Szapoba panie Darku:) Nawet jeśli Messi jest Maradoną:)


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?