La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

konto usunięte

2

Czyli sa 2 wyjscia Neymar zgnije w PSG albo spróbuje swoich sił w Anglii

0

@MarioVeB! Wiadomo kto znajdzie 3 rozwiązanie :D

0

@MarioVeB! Po co zaczynasz nowy wątek o tym? :D

0

@MarioVeB! Jest jeszcze jedna opcja..

konto usunięte

1

@Coutinho007
Wyznawcy się nie licza.

1

@Szicek10 Za kilka lat skończy karierę :)

1

@MarioVeB! Niech gnije aby zdała od Barcelony.

1

@MarioVeB! Zostanie w Paryżu, ewentualnie przejdzie do City. Co do ewentualnego powrotu na Camp Nou to jest to niemożliwe ponieważ klubu na niego zwyczajnie nie stać:/

konto usunięte

1

@Witekk10
a był jakis wcześniej?

0

@MarioVeB! W sumie to znalazłem opcje numer 3 sam :D

0

@MarioVeB! "Nie udawaj pan Greka, bo nie jesteśmy w Grecji". :D

konto usunięte

0

@Europejczyk1980 City ma młodszego Sterlinga predzej Junajted

konto usunięte

0

@Szicek10
Fakt zapomniałem i może pojdzie do MLS odcinac kupony na starośc. Blisko tez wtedy do Hollewood.
Jest też opcja z Juve ale tam poki jest grzmot nie bedzie miał miejsca

0

@MarioVeB! Ewentualnie Juve już jednego podstarzałego przygarneli;p

0

@MarioVeB! Z grzmotem zrobią duo roku !

konto usunięte

0

@Szicek10
Pogryzli by się o karne jak z Cavanim

Walka w kisielu murowana

konto usunięte

0

@Europejczyk1980 Włochy ten kryzys dotknał najbardziej do tego sa najbardziej zadłuzonym krajem w UE
Tam mogła by się druga Grecja powtórzyć

konto usunięte

0

@MarioVeB! Zapomnij, wróci do Barcelony.

0

@MarioVeB! W sumie racja, przy okazji podunąłeś mi temat na nowy wątek;p

konto usunięte

0

@MarioVeB! Ale czy taki gracz jak Sterling nie dałby rady na prawym skrzydle? Z tego co widzę to rozegrał na tej pozycji tylko 40 spotkań mniej niż na lewej stronie. Gdyby faktycznie Sane odszedł to znalazłoby miejsce dla nich dwóch. Są w takim wypadku 2 opcje:
- Sterling na prawym skrzydle, Neymar na lewym, Bernardo w środku i system 433.
- Sterling na lewym skrzydle, Bernardo na prawym skrzydle, Neymar jako ofensywny pomocnik i system 4231.
Oczywiście to tylko teoria, ponieważ City najprawdopodobniej nie wyda takich pieniędzy na jednego zawodnika, zwłaszcza w takim momencie.

konto usunięte

0

@tristan87
No tak zapomniałem ,że Messi z Suarezem robia sciepe w drużynie na pensje, a stary Neymara bierze kredyt byv synek sie wykupił

aa no i to mitycczne prawo webstera
Potem już zostaje ten gwarantowany tryplet ligi miszczuff

konto usunięte

1

@Khajio
W sumie może też pełnić tą role co w reprezentacji i Messi w Barcy czyli wolny elektron schodzacy do srodka
Mimo wszystko mi Sterling bardziej sie podoba gdy gra na lewym skrzydle
Nie mozna też zapominac o Mahrezie

konto usunięte

0

@MarioVeB! Najpierw wypożyczenie, a potem się zobaczy.

1

@MarioVeB! Messi nie robi już sciepy ponieważ plan już jest inny. On kupi Psg i wypożyczy Neymara do Barcy za free.

konto usunięte

1

@jaras121
Dobre,ale przyda sie taki klub do ogrywania drugiego składu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?