- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1424 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
129 odpowiedzi
LAMC_10
2
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
28 odpowiedzi
MirusAmisz
30
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1424 Culés
6
Na ulicach dzielnicy Eixample w Barcelonie zostały od 19 marca zamordowane cztery osoby. Ofiary, bezdomni śpiący na ulicach, zostały zatłuczone jakimś prętem. Są obawy, że dzieło to seryjnego mordercy.
Edit: źródło https://www.mirror.co.uk/news/world-news/barcelona-serial-killer-fears-after-21937960
0
@GoLem Dexter Morgan mówił, że seryjny morderca to już od trzech morderstw jest, więc to już na pewno serial killer.
1
@GoLem Od 1:00 w nocy trochę strach zawsze chodzić po Barcelonie.
1
@Wossi61FCB Dexter kozak, TOP seriali zdecydowanie.
0
@Wossi61FCB Zgadzam się z bohaterem serialu. Ale na razie nie wiadomo, czy tych morderstw dokonała jedna osoba.
0
@Szicek10 Teraz jest pewnie nietypowo, bo przez koronawirus mniej ludzi się kręci.
0
@GoLem Nie wiadomo owszem, ale skoro wszystkie zbrodnie wyglądały tak samo to na 99% jeśli nie jedna osoba to jakaś związana grupa przestępcza.