La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1055 Culés

1

W tym roku powraca film Candyman, ktoś oglądał wersję z 1992 roku?
https://www.filmweb.pl/film/Candyman-1992-32204
"Wypowiedz przed lustrem 5 x Candyman" :D

0

@MesQueUnClub_87 Już czekam na hejt Januszy, którzy z góry każdy remake skazują na porażkę, no bo "kiedyś to było".

1

@Tomek_TF Osoby, które mają jakieś pojęcie na temat kina na pewno znają takie znakomite remaki jak Człowiek z blizną, Zapach kobiety, Coś, The Ring, Dwanaście Małp, Mucha czy Charlie i fabryka czekolady ;)

2

@MesQueUnClub_87 Wiadomo, ale niektóre tępe łby będą skazywać każdy remake na porażkę, szczególnie jeśli jest to ich ulubiony horror, do którego mają sentyment, jakoby remake miał go zniszczyć. Nawet mimo udanych remaków jak wspomniany The Ring czy np. Teksańska Masakra, albo To.

2

@Tomek_TF Dokładnie, a przecież "Wzgórza mają oczy" też był spoko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?