- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1479 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
BorzyKrzys
28
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Kozinho.
4
@FcPortoFan1999 bedziesz dzisiaj nosił głośnik na procesji?
17 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1479 Culés
#Tiki-takaJeżeli Lautaro Martínez trafi do Barcelony za 111 milionów euro, jego były klub Racing otrzyma ponad 6 milionów euro w ramach umowy z Interem. [Ole]
0
Toż to drugi Jović będzie
1
@vangoor Jovic to sztywniak, nie porównuj Jovicia do Lautaro, daleko mu do niego. :)
0
@FeloRPS Niby w czym? Gwiazda jednego sezonu jak i Serb.
0
oby nie trafił do Barcelony
1
@vangoor Lautaro ma większe umiejętności niż Jovic.
1
@Joe_Pesci Oby trafił.
1
@FeloRPS Umiejętności to jedno, głowa to drugie. Jović psychicznie się spalił w Realu Tak jak pewien Brazylijczyk za chorą kase u nas, który miał dać radośc na twarzach Cules a dziś jest na wypożyczeniu w Bawarii, oraz pewien Portugalski Pirlo, mistrz podań do tyłu.
2
@Coutinho007 Lautaro psychikę ma twarda, ostatnio nawet był wywiad z jego lekarzem, także da sobie radę u nas, do tego ma wsparcie Leo i Luisito, da radę sobie chłopak u nas i mam nadzieję że będzie napstnikiem kompletnym. :)
Edit. O nich nawet Mi nie mów mordo. Heh :)
0
@vangoor Lautaro to gwiazda połowy sezonu jak już :D