La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1600 Culés

3

Ojciec Neymara: "Messi jest wzorem dla mojego syna. Od dzieciństwa jego marzeniem była gra dla Barçy." [El Chiringurito]

konto usunięte

4

@BarcaInfo no to chyba coś nie pykło

1

@BarcaInfo W sumie to zawsze śmieszne brzmi jak piłkarze mówią od dzecinstwa kibicowałem itp

konto usunięte

1

@BarcaInfo Szkoda, że zrobił sobie 3-letnią przerwę od realizacji tego marzenia, ale na szczęście obudził się w porę!

11

@LuisSalvano chyba przerwe do końca kariery :d

konto usunięte

0

@LuisSalvano No chyba już do końca kariery a nie 3 letnią.

konto usunięte

0

@MichVeB A to on już skończył karierę?

konto usunięte

2

@BarcaInfo To już je spełnił, dobrze, że zostanie w złotej klatce u szejka.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Nie,ale napewno nie zakończy jej w Barcelonie.

konto usunięte

0

@MichVeB Na pewno to Kopernik nie żyje.

konto usunięte

3

@LuisSalvano Na pewno też Neymar nie wróci do nas.Pozdrawiam.

1

@LuisSalvano W Barcelonie jego kariera się skończyła, a z takim zdrowiem, to pogra 3-4 lata i skończy ją całkowicie.

konto usunięte

0

@MichVeB Gadaj zdrów. Pozdrawiam

konto usunięte

0

@daniel32778 Dobre i 3-4 lata. Niech nas cieszy swoją grą.

0

@BarcaInfo Kogo to obchodzi jakiś ojciec Neymara

5

@l0Messini Mnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?