La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1549 Culés

konto usunięte

0

jakiś dobry thriller z ostatnich lat, ew horror polecicie?

konto usunięte

1

@MESSIah16 Dżunglę polecam z Harrym Potterem, naprawdę fajne kino.

konto usunięte

0

@MESSIah16 Siedem
Obecność -cała seria dobra
Negocjator
Okup
Ukryty Wymiar
Niezniszczalny
Egzorcyzmy Emily Rose
28 dni później
1408
Jestem Legendą
The Mist
Bez litości
Mr. Brooks

Powinieneś coś wybrać. ;)

konto usunięte

0

Nie ograniczaj się do ostatnich lat. 20 lat temu też robiono dobre filmy.

1

@kerouac popieram, oglądałem nie dawno, bardzo fajny film

konto usunięte

0

@MESSIah16 Contratiempo

0

@Piotr89Sand Nawet bym powiedział lepsze niż teraz

konto usunięte

0

@l0Messini Teraz dużo jest takich od kalki. ;) Wiec nie ma się co dziwić. Mimo wszystko są ciekawe i dobre filmy robione w ostatnich latach.
Teraz jest przewaga niesamowitych efektów specjalnych i to czasem zabija ducha filmu.
Jak bardzo np. się różnią stare wersje od nowych, to łatwo da się porównać. Chociażby "Życzenie śmierci" (2018). Efekty super, obsada spoko, ale przecież historia oklepana. Sam film zrobiony bardzo dobrze.
Kolejny oklepany z ostatnich lat to np. "Pasażer" (2018).
"Polar" -brutalne kino akcji. Jak ktoś lubi Madsa Mikkelsena to można polecić.
"Trauma" na Netflix. Niby ciekawe, ale przecież "to już było".
"Brightburn" -też superbohaterski klasyk. Ciekawy, ale mógłby być lepiej dopracowany.
Można sporo wymieniać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?