- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1295 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
draxidox
15
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1295 Culés
3
Borys i Władek nagrani na pogawędce o tarczy antykryzysowej. Choć wypowiedź pewnie wycięta z kontekstu, to trochę chce mi się śmiać gdy rozmawiają o tym, poniekąd chwaląc, a dookoła pełno kamer
https://mobile.twitter.com/rem_tene/status/1248251762827395074
4
@Nolife1899 Czemu Ci się chce śmiać, że poniekąd chwalą? A mnie cieszy coś takiego, jeśli znajdzie się cokolwiek co popierają wszyscy i jest to dobre dla zwykłego szaraka, to z czego tu się śmiać?
8
@Nolife1899 I to jest dno polskiej polityki, projekt jest według nich dobry ale nie zagłosują za bo nie lubią tej partii. Czyli Budka i Kosiniak Kamysz pokazali że dla nich dobro partii jest ponad wszystko i interes partyjny jest na pierwszym miejscu.
8
@escarabajo Śmieję się z tego że są poniekąd hipokrytami, zwłaszcza Budka. Nie pamiętam dokładnie ile poprawek wniosła opozycja odnosnie tarczy, ale było ich grubo ponad 100. Ok, rozumiem że zadaniem opozycji jest negowanie wszystkiego co zaproponuje rząd, ale gość w sejmie przyznaje że pomoc jest dobra, na oczach kamer
6
@ArdoFCB najlepszy to jest Duda....Andrzej #Duda: Przedstawiłem dziś dwie propozycje, które zostały zaakceptowane przez premiera Mateusza Morawieckiego i minister Jadwigę Emilewicz. Pierwsza z nich to zwolnienie wszystkich przedsiębiorców z płacenia składek na ZUS dla swoich pracowników, na okres 3 m..... niech powie czyj to projekt
0
@Nolife1899 złoto xD
2
@Nolife1899 Tak i nie. Chwalą pomoc przedsiębiorcom bo ciężko tego nie robić ale co to ma do poprawek? Projekt jest pisany na kolanie i ma mnóstwo błędów i niedociągnięć, więc zgłaszają do nich poprawki. Nie widzę tu żadnego powodu do śmiechu