La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1356 Culés

7

Jeszcze w temacie tej polityki: oczywistym jest, że Platforma z Tuskiem na czele miała mnóstwo przekrętów. Myślę, że mało ludzi to neguje, nawet Ci, którzy cenią wyżej tą partię od partii Jarka. Z pewnością jednak, takich jazd po bandzie jakie są teraz po prostu nie było. Nie było to doprowadzone do aż tak dramatycznego momentu. Dodatkowo nie pomaga temu również fakt, jakim człowiekiem jest Kaczyński, jak jest zawistny i generalnie jak się zachowuje. Jak bardzo doprowadził tą partię na skraj absurdalnej niechęci i chamstwa wobec wszystkiego co nie jest po Ich myśli.

Tak czy inaczej, niezależnie od tego czy Platforma majstrowała z lasami państwowymi, co było również bardzo nie w porządku, czy PiS majstruje przy konstytucji i generalnie różnych innych rzeczach: polskie społeczeństwo powinno się temu po prostu przeciwstawić, niezależnie od preferencji politycznych. To przecież nie dotknie ich, ale nas. Całe społeczeństwo, niezależnie od naszego zdania, niezależnie od tego kogo lubimy, kogo nie. Żałuje, że w okolicach 2008-go byłem jeszcze za młody by to skumać, by się tym zainteresować. Na pewno w tamtym okresie mocniej bym się zainteresował tym co robiła Platforma i na pewno też bym się przeciwstawiał wszelkim absurdalnym zmianom. Tak samo jak było z ACTA, bo to też obejmował rząd Platformy.

Po prostu... nie powinniśmy na wszelką zmianę prawa i konstytucji pozwolić. Czy to Platformy, czy to PiSu. Nie u ludzi, u których nie mamy kompletnie zaufania.

1

@macio_944 gramy od lat w dobrego i złego policjanta

1

@macio_944 dlatego spoleczenstwo powinno powiedziec dosc. Dość PiS i PO. Nie zamiana znowu jednego na drugie.

0

@macio_944 Ja tylko zastanawiam się nad zbiorową psychozą kaczaffiego. Bo człowiek tak naprawdę nic konkretnego nie zrobił, a przypisuje mu się całe zło. Wszyscy wiedzą, że ten koci dyktator manipuluje, wciska ciemnotę, dzieli i rządzi, w nocy przemienia się w kobietę kot, a jakby zapytać skąd ta wiedza - yy? Moim zdaniem PIS w całej rozciągłości składa się z ludzi obłudnych i wcale nie występuje tam taka dyktatura, jaką forsuje opozycja.

2

@kerouac Myślę, że to wynika z obserwacji. Raz, z tego co mówi Kaczyński. Dwa, z tego jak inni ludzie z PiSu się wobec Niego zachowują. I to nie szeregowi posłowie, tylko najważniejsi ludzie w państwie: Duda, Morawiecki etc. Poza tym nie przez przypadek powstało sławne "Ucho prezesa". To musi się na czymś opierać, na czymś więcej niż na domysłach. Ewidentnie widać, jak Kaczyński jest cholernie ważny i jak taki Duda się Go po prostu... boi. Pamiętam jakiś filmik, jak chciał się z Nim przywitać. Duda pierwsze co: do Kaczyńskiego, a Kaczyński ledwo na Niego spojrzał. Jak znajdę gdzieś, to wrzucę. Ale czegoś takiego nie robi "jakiś tam poseł". Tylko osoba decydująca. Tak czy siak: to, że PiS w całości składa się z ludzi obłudnych to też jest prawda. Wiele razy mówiłem: to, że tak nie lubię tej partii nie zależy tylko od tego co robią, ale od tego też ilu ludzi stamtąd znam lokalnie i jakimi są szujami :)

2

@koksik2700 czyli stawiamy na całych na biało aniołów wolnego rynku i konserwatyzmu z Konfederacji tak? Oni pewnie wad nie mają i o pieniądzach nie myślą. Tylko o dobru ojczyzny :D

1

@macio_944 Również znam lokalnie wielu udziałowców PISu, mało tego - zdziwiłbyś się - znając poniekąd moje poglądy - w ramach jakiej partii działałem w młodzieżowej radzie miasta :v

1

@kerouac Może kiedyś opowiesz przy browarku :P

0

@Bykunn nie wnikam na kogo. Dla mnie moze byc nawet Pan Zandberg. Byle wprowadzono do polityki swieze pomysly i debate. A nie Magdalenke i uklady dalej zywe.

0

@kerouac
a ty nadal popierasz Dudę czy w końcu jakaś refleksja nastąpiła?

1

@głardiola Czy popieram jego poglądy? Nie, nigdy ich nie popierałem. Ale uważam, że jako polityk nadaje się na to stanowisko, choć może inaczej: bardziej nadaje, niż Komorowski, ale w ogólnym rozrachunku się nie nadaje :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?