La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1358 Culés

konto usunięte

0

Wybierz swój scenariusz:
Zakładając, ze przyszły sezon odbędzie się w 100% normalnie przedstawiam dwa różne warianty
1) Barca wygrywa tryplet nie przegrywając, żadnego meczu w sezonie, a Real Madryt spada z La Liga i ogólnie zostaje zdegradowany i zaorany
2) Real wygrywa tryplet nie przegrywając żadnego meczu w sezonie, a FC Barcelona spada z La Liga i ogólnie zostaje zdegradowana i zaorana

8

@DaPi 2

1

@DaPi Scenariusz 1 oznacza ekipę Bartomeu na kolejne 6 lat. Nie możemy zaliczyć spektakularnego sezonu.

konto usunięte

0

@KamQiX mądry wybór

2

@DaPi wybieram 3) fantazja Cie poniosła chyba ;)

konto usunięte

6

@DaPi 3) wielki Liverpool wygrywa La Liga a Real i Barcelona spadają do Ligue 1

konto usunięte

0

@DaPi 4.El Classico w 4 lidze :D

konto usunięte

1

@DaPi Bartomeu podaje się do dymisji, zastępuje go Font i blokuje transfer Neymara, zdobywamy tryplet, a Real Madryt po dwóch manitach w El Clasico kończy ligę na 17 miejscu, żeby w kolejnym też mógł się z nami skompromitować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?