La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 915 Culés

2

Hiszpania kontra Niemcy
Zarażeni: 17395-13979
Zgony: 803-42
Wyleczeni: 1107-103
Haha no to niezłe dane Niemiaszki mają. Absolutnie nic nie ma tutaj podejrzanego, proszę się rozejść xD

5

@krzychu1526 a co ma być,Niemcy mają o 200% lepszą służbę zdrowia niż te śmieszne południe Europy + Polska razem wzięci

2

@krzychu1526 Niemcy robią najwięcej testów w Europie, poza tym służba zdrowia tam jest jedną z najlepszych w Europie (obok Finlandii).

3

@krzychu1526 W sensie, że robia duzo wiecej testow i wylapuja nawet te przypadki ktore nie potrzebują hospitalizacji? Wiadomo to nie od dzis. Gdyby Hiszpania robila testy z taka częstotliwością miala by z 40 tysięcy zarazen.

3

@HansLanda tylko w Niemczech jest tak że jak ktoś umiera i mial ból kostki i koronawirusa to mu wpisują ze umarł na ból kostki

0

@Avada Kedavra No to jakieś mocne zrodlo poprosze.

0

@Jaca27 Ale statystyki, które porównuje koleś pokazują, że jest kręcone w temacie. Skoro w niemczech wirus mniej postępuje, to powinno być więcej wyleczonych?

1

@Tom0VeB no tego już nie mnie oceniać,ale fakt,w każdym narodzie kręcą wyniki tego jestem pewny

« Powrót do wszystkich komentarzy