La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1320 Culés

0

Czego trzeba tak naprawdę Barcelonie w tym momencie? Trudno się to wszystko ogląda. Nie chodzi by obwinia Setiena, że obiecywał piękną tiki-take itp. Futbol obecnie jest bardziej fizyczną i wydolnościową rozgrywką niż za Guardioli. Realnie patrzać, uważam, że trzeba się pozbyć świętych krów i zarządu, który nie radzi sobie ze swoimi zadaniami. Dopóki Busi czy Suarez z Leo nie usiądą za słabą grę na ławce, to nic sie nie zmieni. Zawodnicy, którzy przychodzą nagle grają o wiele gorzej i nie chodzi tu o poziom ligi czy adaptację w drużynie. Leo z ziomkami trzymają wszystkich za pysk włącznie z trenerem. Nowy zarząd, wdrażanie Puiga i transfery w obie strony. Do klubu młodzi z chęcią gry i intensywnego biegania, co jest kluczowe, a w drugą bezużyteczni i wypaleni zawodnicy. Ważne jest też znalezienie Leo miejsca na boisku, które pozwoli mu wykorzystać pełnie możliwości w ostatnich jego sezonach. Należy więc znaleźć trenera, który silną ręką będzie kierował szatnią i żaden zawodnik nie będzie ponad nim. Nowy sezon zacząć od intensywnych przygotowań fizycznych i jazda. A co do wszystkich, którzy piszą, że to nie miejsce od wylewania żalów i że trzeba być na zawsze z drużyną. Trzeba panowie i panie, ale wszyscy widzą co sie dzieje i potrzeba WIELKICH zmian. Vamos Barca :D

konto usunięte

0

@mlodykibic24 Guardiola świetnie przygotowywal zespół pod wzgledem fizycznym. Kazdy zawodnik wygladal jak dynamit gotowy do sprintu. Teraz zawodnicy wygladaja jakby kazdy mial 20 kg dodatkowych na plecach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?