- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1458 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1458 Culés
12
Ferdynand Kiepski:
"Bycie magistrem, a bycie mądrym, to dwie różne rzeczy",
"Panie, dziwne to jest gówno jak nie śmierdzi",
"Pan jesteś normalnie łysa małpa co gaciami na bazarze handluje. I do tego złodziej".
Marian Paździoch:
"Pan jesteś łysa dupa z wąsami w zapierdziałym dresie",
"Pan jesteś alkoholik, zero i margines społeczny",
"Pieniądz nie gra roli, kiedy pęcherz boli",
"Co Pan chcesz i kiedy Pan oddasz?",
Te starsze odcinki "Świat według Kiepskich" to istne złoto. Taka Polska w pigułce, ale mocno koloryzowana Polska. Macie jakieś ulubione wypowiedzi/dialogi z tego serialu?
1
@Hiacynk Karwasz twarz
1
@lucas/catalan Karwasz twarz barabasz.
5
@Hiacynk Tak jak uwielbiam Miodowe Lata i 13 Posterunek, tak nigdy nie mogłem się przemóc jeśli chodzi o Kiepskich. No po prostu kurła nie :)
0
@Danny Gaucho Specyficzny serial wyśmiewający sporo rzeczy w tym kraju. Mocno koloryzowany. Dla niektórych infantylny. Do Miodowych i 13 Postarunku nie ma podjazdu, ale niektóre, starsze odcinki były świetne.
0
@Hiacynk mój ulubiony tekst:
- Halinka śpisz?
- Śpię, bo co...
A ulubiona scena, podrzucam link:
https://www.facebook.com/4Clubberspl/videos/10159197867650702/
0
@Hiacynk Nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :D
https://i1.memy.pl/obrazki/aa97324110_w_tym_kraju.jpg
3
@Hiacynk
Boczek wchodzi do pokoju: Dzień dobry państwu, to ja
Ferdek: no widzę i co z tego?
Ferdek: jak to mówią, pokaż mi swojego buta, a powiem ci kim jesteś
Boczek pokazuje klapka: no i kim jestem panie Ferdku?
Ferdek: no panie Boczek nikim
Ferdek: a jakby pana jakaś niemiecka kopara wykopała to co?
Boczek: panie, ale ja nie chwast jestem
Ferdek: to się panu tak wydaje…
Ferdek do Paździocha: coś się pan tak wystroił jak na pogrzeb babki?
Paździoch: tak się właśnie składa że wybieram się na pogrzeb babki
0
@Hiacynk najlepszy to jest zdecydowanie śmiech Waldusia. Nie potrafię się nie śmiać słysząc go.