La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1728 Culés

0

Druga tura, kogo wybierzecie ?
https://www.strawpoll.me/19397253

2

@Serek Zło to zło, Serku! Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale.

5

@Serek Jak Kidawa dotrze do drugiej tury, to będzie oznaczało, że Polakom wystarczy nawet manekin. Byleby był z PiS lub PO.
Chociaż długopis już raz wybrali.

6

@Serek W drugiej turze będzie Bosak.

4

@blaise7 Nie będzie ;)

0

@Serek
Nikt z czystym sercem, ale na bank nie Duda, to oczywiste. Tak czy inaczej, również na bank - Duda wygra. Nawet się nie łudzę. On już ma elektorat i to cholernie silnie przywiązany, a reszta dopiero musi sobie elektorat zdobyć.

0

@sebasek99 i znów wybiorą.

3

@Serek Ktokolwiek byle nie Bosak i Duda.

3

@blaise7 Ten szur nie ma zadnych szans na druga ture xD

2

@Serek Kidawa jest beznadziejna, nie dziwię się wynikom;)

0

@Hosh a dlaczego tak?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?