La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

27

Fajna ta nasza 2 linia. Wszyscy pomocnicy razem wzięci, którzy dzisiaj grali zanotowali aż 1 kluczowe podanie i 1 stworzoną okazję i był to Busi... I my się dziwimy później, że nie ma sytuacji i nie strzelamy goli a większość pracy za 2 linie i atak wykonuje Messi...

0

@Coutinho007 to prawda ale również brakuje większego ruchu w ataku by te sytuacje mogły być stworzone

0

@Coutinho007 Może jakiś bardziej aktywny skrzydłowy by mógł przebudzić pomoc, bo w sumie w ataku oprócz Leo to jest jeszcze gorzej.

4

@Messibestplayerintheworld Co nie zmienia faktu, że grają głównie do boku, odgrywają do najbliższego albo podają do tyłu, dzisiaj było wiele sytuacji gdzie Arthur czy Frenkie się mogli wykazać i tego nie robili.

3

@kamilop Nawet jak był w ataku Suarez różnie to bywało, ok nie mamy Xaviego i Iniesty już ale granie takiej asekuracyjnej Padliny jaką grają nasi pomocnicy kojarzy mi się z Gomesem.

0

@Coutinho007 To nie problem dzisiejszej Barcelony, pomoc gra padakę od kiedy Xavi się zestarzał.
W klubie kompletnie nie ma woli i kompetencji żeby to naprawić.
Pierwszy lepszy przykład - zakup Griezmanna zamiast jakiegoś kocura do środka.

0

@RosjaninBut Kupili do środka Frenkiego, Griezmann no cóż, można mieć do niego pretensje, że znika w czasie meczów ale jak ma dzień wnosi sporo, natomiast mnie brakuje kogoś kto by zagrał jakieś nieszablonowe podanie z 2 linii w stylu De Bruyne, czasami Arthur i De Jong to robią ale zbyt rzadko A alternatywami są Rakitić, który miał formę i coś pokazywał w może 2 meczach no i Vidal, który jest typowym Box to Box.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?