La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

konto usunięte

0

Myślicie, że za 15 lat Doncic będzie uznawany obok Jordana czy LeBrona za jednego z najlepszych graczy w dziejach NBA?

konto usunięte

3

@MESSIah16 Nie.

1

@MESSIah16 Jesli sie dalej bedzie tak rozwijal, i dolozy kilka nagrod MVP oraz mistrzostw, to kto wie, jak z nim bedzie, ma dopiero 20 lat.

Na pewno ma szanse, by byc jednym z najlepszych, badz najlepszym, koszykarzem z Europy. Tym porownaniom nie ucieknie grajac w Mavs, gdzie legenda jest Dirk.

IMO Jordan stoi na samym czubie i ciezko bedzie komukolwiek zepchnac go stamtad, bo ze swoim instynktem zabojcy, zimna krwia i zadziorna defensywa - plus wszystkimi anegdotami o nim, ktorymi dziela sie inni gracze - ma wrecz basniowy status, jak pol-Bog.

0

@MESSIah16 Nigdy w życiu, nie robi show, wyglada trochę jak ociężały i sztywny. No i jest z Europy i nikt w USA nie pozwoli mu na status największego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?