La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1465 Culés

86

Błąd jak już to popełnił Abidal. Messi jako kapitan miał po tym siedzieć cicho jak ktoś z zarządu zarzuca coś kolegom KAPITANA zespołu (i jemu samemu)? Jakiego wy chcecie kapitana? Zdecydujcie się.

20

@KamQiX jak siedział cicho Messi to zły kapitan , jak się uruchomił to też zły. Smutne

konto usunięte

32

@KamQiX jeżeli Messi nie strzela hat tricka w każdym meczu to oznacza że olewa klub i nie daje z siebie wszystkiego. tak to rozumiem jak czytam komentarze.

4

@KamQiX od jakiegoś czasu na La Rambli same płaczki się zalęgły... :/

konto usunięte

1

@KamQiX Pytanie czy działa w obronie całej grupy, czy własnej grupy. A dwa, że - czy pilkarze potrzebowali jakiejkolwiek obrony?

0

@kerouac "Pytanie czy działa w obronie całej grupy, czy własnej grupy."

No wiesz... Tego nie da się ocenić na podstawie tego wpisu. A czy potrzebowali obrony? Moim zdaniem jeśli ktoś komuś coś zarzuca to wypada podać te nazwiska - jak już. Bo tak kibice sobie zaczną snuć swoje teorie i obrywa się wszystkim, też tym piłkarzom bez winy. A najlepiej byłoby nic nie mówić i załatwić to w zamkniętym biurze.

konto usunięte

0

@KamQiX To znaczy, ja również uważam wypowiedź Abiego za zło, ale gorzej by było, jakby wymieniał z nazwiska :D

0

@kerouac Abidal powinien w mediach siedzieć cicho a w klubie trzymać ich za jaja i tyle w temacie. Teraz to jest wtopa Abidala nie Messiego i to potężna wtopa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?