- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 837 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 837 Culés
42
Trochę smutne jest ciśnięcie po Griezmannie lub teksty w stylu: "po co Messi ma mu podawać jak i tak nic nie strzela" czy też zarzucanie, że to 120 mln wywalone w błoto.
Griezmann strzelił 12 goli i zanotował 4 asysty. Nie są to może oszałamiające liczby, ale jeżeli spojrzy się na wagę tych goli, to już wygląda to zdecydowanie lepiej. Aż 11 z 12 goli było ważnych, czyli takich, które doprowadzały do remisu lub wyprowadzały Barcelonę na prowadzenie. Tylko jeden gol Francuza był przez niego strzelony, gdy mecz był rozstrzygnięty.
Rozkład:
Z Betisem: na 1:1 i 2:1
Z Villarreal: na 1:0
Z Eibarem: na 0:1
Z Mallorca: na 1:0
Z Sociedad: na 1:1
Z Alaves: na 1:0
Z Atletico: na 2:1
Z Ibizą: na 1:1 i 1:2
Z Leganes: na 1:0
Z Borussia na 3:0
Zważywszy na fakt, że jest to pierwszy sezon Griezmanna w Barcelonie, gość jest ciągle rozrzucany po różnych pozycjach, często też nienaturalnych dla niego, nie krytykowałbym go aż tak bardzo. Może faktycznie warto mu dać czas na aklimatyzację w tej drużynie? Może potrzeba dobrego ułożenia i współpracy z kolegami? A to wszystko wymaga zgrania.
Tak jak mówiłem, liczby nie są oszałamiające, ale ten zawodnik strzela bardzo ważne gol i być może strzeli też takiego w Lidze Mistrzów.
23
@NeroTFP Ja jestem zadowolony z Gryzka i mocno mu kibicuje.
0
@NeroTFP bo niektórzy mają takie dziwne wyobrażenie że on powinien mieć już strzelone 30 bramek i w ogóle to grać jak połączenia Neymara i Suareza. No i ma nie robić cieszynek takich jak kiedyś. Bo inaczej la rambla nie jest kontent! A przecież piłkarz to jest sims, że klikasz na niego i on robi to co chcesz :D
0
@NeroTFP Tylko gdzie on ma grać docelowo.
Jeśli mamy mieć rasowego skrzydłowego i nową 9tkę, dla Francuza nie ma miejsca.