La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 970 Culés

konto usunięte

1

A może my kibice Barcelony za wiele oczekujemy od piłkarzy typu Semedo, de Jong, Arthur a nawet Griezmann. Może wielcy piłkarze którzy grali w tym klubie za wysoko postawili poprzeczkę nie tylko tym piłkarzom ale przede wszystkim kibicom. Ja mam wrażenie że po pierwsze kwoty za piłkarzy są zdecydowanie przesadzone a klasa tych zawodników jednak nijak się ma w porównaniu do tych zawodników z poprzednich lat.

1

@Janiama ty myślisz że Arthur z de Jongiem zastąpią Xaviego czy Inieste? pff to niemożliwe jak będą dawać 60% tego co oni będzie dobrze

0

@Janiama No ale można mieć pretensje np. do zarządu za te transfery. Griezmann według mnie nie trafiony, a kosztował sporo, naprawdę nie oczekuje że będzie grał jak Ney, ale czegoś ponad.

0

@Janiama Transfer Neya rozwalił rynek, zaburzone są całkowicie proporcje co do cena a tego co dany zawodnik ma faktycznie do zaoferowania

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?