- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1668 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
5
Walicie czy nie?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1668 Culés
58
Tutaj jest albo w jedną stronę albo w drugą. Dlaczego zwyczajnie nie możemy być cierpliwi i czekać na kolejne mecze i oceny trenera dokonać dopiero po sezonie? Wtedy będziemy mogli wypisać co Setien zrobił dobrze, a co źle. Większość chce zmian, chce stawiania na młodych, ale myśli, że wszystko będzie świetnie funkcjonowało od samego początku. Nie będzie, bo tak się nie da. Setien otrzymał bardzo trudne zadania. Ma poukładać zespół po odejściu Valverde, jesteśmy w środku sezonu, niedługo nadejdą kluczowe mecze w kontekście całej kampanii ligowej i w Lidze Mistrzów. Ma bardzo mało czasu na poznanie zawodników, wdrożenie swojej taktyki oraz pomysłów na wiele rzeczy. Krytyka jak najbardziej, ale nie wyzwiska i z całkowitą oceną wstrzymajmy się chociaż do czerwca. Wtedy na chłodno wyciągnijmy wnioski, a teraz dajmy Kike spokojnie pracować i wierzmy w ten zespół i projekt (jakikolwiek on będzie). Choćby nie wiem co, bo to nie będą łatwe kilka miesięcy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@ViscaBarca123 amen.
Miałem pisać to samo, ale nie miałem aż tyle weny ;).
0
@ViscaBarca123 WIększość chce zmian nie tracąc punktów ... w tym ja :) a co!!! ale wiadomo ... barca może się odrodzić dopiero za sezon .. oby to dłużej nie trwało.
1
@VamosRakieta Ja też, ale z doświadczenia wiem ze uja to da oprócz kilku zielonych, ludzie dalej będą pochopni, dalej będą zwalniać trenera po jednym meczu, najlepiej to w okresie po meczowym nie wchodzić na Ramble ^^