La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

0

Oho! Zaraz po meczu pojawili się dzielni rycerze zakonu jedynie prawdziwych kibiców, którzy z pogardą spoglądają na nieprzychylne komenatarze na forum, a z jeszcze większą oceniają fatalny, "nieobiektywny" komentarz dziennikarzy relacjonujących mecz. Podczas tego wyśmienitego widowiska, w którym brały udział najdroższa drużyna na świecie i nie byle jaka drużyna z Ibizy, wszystko inne niż zachwyty nad grą są jawą zdradą i sabotażem! Jeżeli były jakieś niedociągnięcia, to były temu winne: murawa, Valdek, brak przygotowania fizycznego, agresywna gra przeciwnika, sędzia, a nawet komentatorzy spotkania.

0

@Stoiczkow wszystko jeszcze na entuzjażmie po odejściu kucacza.Czyli go lubiłeś ?

0

@beznicku1000 Nie. Ale tak tragicznej gry, chaosu dawno nie widziałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?