La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2391 Culés

56

Obrońcy Valverde po meczu 1:0 i męczeniu buły przez 90% czasu i 20 błędach w obronie : 3pkt najważniejsze ! Psy szczekają, a karawana jedzie dalej !

Ci sami ludzie po 1:0 w pierwszym meczu Setiena, po świetnej grze całego zespołu i do tego przyjemnej dla oka : eee 1:0 z Granadą ? śmiech na sali ... no i co, że klepali jak ledwo co wygrali...

LOGIKA LVL MASTER.

4

@IronSanHybrid skad wiesz ze to pisza te same osoby? :)

14

@Vxb93 Z wielu dyskusji na tej stronie.

12

@IronSanHybrid Powiem Ci że masz bardzo dobrą pamięć, biorąc pod uwagę że w 2019 i 2020 roku oprócz dzisiejszego meczu 1-0 wygraliśmy tylko raz - z Atletico na Wanda Metropolitano.

7

@NGTRX a dziękuję bardzo, choć wiadomo co miała na celu moja wypowiedź.

1

@IronSanHybrid Wiadomo też co miała moja ;)

2

@IronSanHybrid Po co tak piszesz i walisz we mnie? Barcelona przez dwa i pół roku za Valverde w domu tylko 3 razy wygrała 1 0 w tym z Atletico Madryt.

7

@Janiama a gdzie ja pisałem o Tobie ? Masz jakiś kompleks atencji czy co ? Nie wszystko na tej stronie tyczy się Ciebie, także spokojnie. Na szczęście EV został wywalony ufff.

1

@IronSanHybrid Bo znam Ciebie i nie mam w życiu żadnych kompleksów. No może patrząc na niektórych piłkarzy to tak ale tylko pozytywne a nigdy negatywne.

9

@Janiama Piszę o obrońcach EV jeśli Ty się tak identyfikujesz to w takim razie jest to też do Ciebie, ale nie tylko.

1

@IronSanHybrid
Hejterzy Valverde po meczu 1:0 i męczeniu buły przez 90% czasu i 20 błędach w obronie : #ValverdeOut tego się nie da oglądać, ciągle stawia na pupilków #RakitićOut.

Ci sami ludzie po 1:0 w pierwszym meczu Setiena, po męczeniu buły do momentu dostania czerwonej kartki przez zawodnika Granady: świetna gra, odstawił nareszcie odszedł od żelaznej jedenastki hurraa!

2

@Epean xDDDD Serio nie widziałeś różnicy w grze czy tylko próbujesz błysnąć ?

0

@IronSanHybrid dobra ale miedzy Bogiem a prawdą to błędy w obronie chyba nie wynikają z taktyki trenera? ¯\_(ツ)_/¯

1

@karci0 Ale wynikają z przygotowania fizycznego i mentalnego zespołu, także z rozpracowania rywala, a także po części z taktyki.

0

@IronSanHybrid czyli Kike powiedział "ej ale dziś bez strat okej?" i juz byli odpowiednio mentalnie przygotowani? :P straty wynikają głównie z indywidualnych błędów, decyzji, dziś Umtiti dał babola, który mógł się źle skończyć

1

@karci0 Błędy indywidualne wynikają głównie z braku koncentracji oraz braku pewności i to trener może poprawić.

« Powrót do wszystkich komentarzy