- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1201 Culés
Gorące dyskusje
norbi77
26
Dla mnie to skandal, że Messi nie wyleciał z boiska. Przecież to jest ewidentna... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
norbi77
11
I niech mi nikt nie wali głupot, że gwiazdy nie mają "immunitetów". Ilu zawodników "bez... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Borneo
1
Polska podpisala umowy o bezpieczęństwie z Anglią , Francją teraz z Niemcami.Rosja była... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1201 Culés
1
Ten cały Felix to jakiś niewypał, ewentualnie nie pasuje do murarki Simeone i może lepiej by się sprawdził w bardziej ofensywnym zespole. Zresztą jak się na niego zrobił hype jak jeszcze był w Benfice to już wtedy nie widziałem w nim nic specjalnego. Nie ma tego "czegoś" co mają inne sławne młode talenty, po prostu niczym się szczególnie nie wyróżnia, jest taki nijaki i mało dynamiczny i przebojowy.
Porównując go do innych "wonderkidów" jak Mbappe, Sancho, Vinicius czy Haaland to naprawdę wypada blado i nijako. Tamci mają siłę przebicia i umieją zaznaczyć swoją obecność na boisku a Felix nie bardzo.
9
@LoveValverde szanujmy się, nie można mówić że Felix nie ma tego czegoś. Wystarczy spojrzeć na jego poruszanie się, jego luz, Bardzo przypomina mi Kake, i nie tylko o fryzurę chodzi. Chłop jak ma piłkę to zawsze szuka korzyści dla drużyny, tyle że tej piłki ma bardzo mało, a bardziej w oczy rzucają się jego słabości fizyczne ponieważ często gra bez piłki. Atletico ogólnie to chyba największy straszak żeby tam rozwijać karierę, wszyscy zachwalaja Simone, a tak naprawdę takiej murarki nie gra żaden topowy zespół, żaden
0
@insp1re Głupoty gadasz, Atletico grając wspomnianą ,,murarke,, to w ostatniej dekadzie klub top10 na świecie, a więc można być klubem z topu grając tak :)
Chyba, że chodzi Ci tylko o aktualny sezon, to wtedy się zgodzę, ale w sumie jak narazie to jest Liverpool i długo długo nic.
5
@SonBarcaGoku My nie mówimy o tym, że grają źle tylko ze ten styl nie jest dobry do rozwoju dla gwiazd. Simeone owszem tworzy gwiazdy, ale z graczy przeciętnych i solidnych i to mu wychodzi najlepiej.
9
@LoveValverde Co robi obok Mbappe, Sancho czy nawet Halaanda Vinicius? Przecież ten gość jest jeszcze bardziej chaotyczny niż nasz Dembuś a do tego ma problemy z wykończeniem.
0
@Coutinho007 zgadzam się, Vinicius nie ma wykończenia ale jednak szybkość i drybling trzeba przyznać że posiada świetne i prawie zawsze gdy gra to zrobi jakąś fajną akcję i narobi wiatru dzięki czemu zaznaczy swoją obecność na boisku. Chodziło mi o zaznaczenie tej różnicy i pokazanie że Felix jest nijaki i najczęściej gra jakby go nie było.
1
@LoveValverde juz predzej mogles tu Rodygo dac