- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 804 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
3
Obawiam się Realu w tym sezonie. Mam nadzieję, że moc przyjaźni znowu nam pomoże bo na... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Chaoss
1
Pomijając ambasade ile wg was można dać max za Alvareza?
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 804 Culés
8
Z cyklu słynne cytaty:
„Bo ludzie z małych miejscowości z reguły są głupi. I tylko wyjazd do większych miast sprawi, że żyć będziesz w cywilizowanym społeczeństwie”
#gupi
0
@Colon słaby ten słynny cytat
0
@Colon No jak z reguły, to nic nie zrobisz.
0
@Colon coraz trudniej się nie zgodzić. Co nie znaczy, że ludzie w miastach też nie są z reguły głupi.
0
@Colon Dzięki koledze który rzucił tym tekstem wynalazłem nowe . Czemuś biedny boś ze wsi.
0
@Colon a czyje to? Janiamy?
0
@Colon Wychowałem się na wsi i mieszkam od kilku lat w mieście. Ciężko stwierdzić "głupotę ludzi". Uważam, że po prosto w mniejszych miejscowościach zwraca się większą uwagę na to co ktoś robi, niż w mieście gdzie większość ludzi jest anonimowa :) Patrząc po ostatnich wyborach... wyjazd do miasta nic nie da xd
0
@mindbender84 nope
0
@Colon Co za głupiec to powiedział? :D