- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1713 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
161
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1713 Culés
7
Oglupieli do reszty z tą ustawą dotyczącą pornografii, kolejne zdzierstwo pod rzekoma przykrywką ograniczenia dostępu dla osób nieletnich, nie sądziłem że ten rząd już na początku będzie odstawiał takie akcje, sądziłem że pod koniec jak to oni dadzą do pieca.
4
@Chwytliwy UK się z tego wycofało, ale nie nasze orły prą do przodu. Ustawa w proponowanej formie łamie min. prawo do prywatności.
2
@IronSanHybrid i bardzo dobrze erosomanie!
2
@IronSanHybrid Bo to jest debilna ustawa pod niemal każdym kątem.
1
@Chwytliwy tak wybrał naród! Uszanuj!!!1!!
1
@ksobi Rozumiem rozkaz kapitanie.
0
@IronSanHybrid VPN i po sprawie
1
@Chwytliwy To jest tragedia ponieważ osoby trzecie wejdą w posiadanie informacji co do preferencji konkretnych osób (co wprost łamie prawo) co może być później wykorzystywane przeciwko nim w okrutny sposób. Taka ustawa tylko zwiększy popyt na takie treści (przecież mamy VPNy etc.) w myśl zasady zakazany owoc smakuje najbardziej. U nas zawsze wszystko od dupy strony zamiast wprowadzić rzetelną edukację seksualną i wskazywać młodym zagrożenia to my je przykrywamy workiem i udajmy, że problem zniknął.
1
@IronSanHybrid A potem będzie płacz w taki sposób "jak to tak jest że oni nadal niczego się nie nauczyli, przecież ograniczylismy dostęp, to z miejsca mają gorzej"
0
@IronSanHybrid może będą parować na podstawie preferencji seksualnych dzięki czemu zwiększy się dzietność:D szach mat ;) Może gdzieś na drugim końcu Polski dzięki temu znajdzie się Twoja druga połówka, która kręcą takie świństwa :D
1
@ksobi Niech się tam w rządzie zajmą sobą, a ja sobą.
3
@IronSanHybrid dobrze, że Pan Prezes może czuć się niezagrożony, bo słodkie kotki nadal będą legalne