La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

0

Co wybrać na PS4 ?

Jedi: Upadły Zakon
Death Stranding
Blair Witch

ktoś coś?

0

@MesQueUnClub_87 Death stranding.

0

@MesQueUnClub_87

Ogólnie wszystkie 3 z tego co wiem to bardzo dobre gierki i z różnych gatunków/tematyk więc zależy od tego w jakie gry lubisz grać.

Ja ograłem tylko Fallen Order i osobiście bardzo mi się podobała ta gra.
Fajnie zrobiony system walki z użyciem i miecza i mocy, dobra grafika, fabuła też w porządku i trochę elementów parkour i eksploracji. Dodatkowo gierka nie była ani za łatwa ani za trudna co wg mnie jest plusem.

0

@MesQueUnClub_87 Jedi. Deat Stranding dla mnie szalu nie robi. Jednak to zalezy co lubisz tez.

0

@MesQueUnClub_87 Co ze słuchawkami? :)

0

@SeeleyBooth Mam dylemat, czy kupić taką zwykłą za 9zł aby tylko, czy kupić sobie porządne słuchawki z micro za kilka stów, tylko nie wiem czy z PS5 później będą kompatybilne :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?