La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

10

Asysty w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach :
De Jong+Rakitić+Arthur+Busi+Vidal=11 asyst
De Bruyne=14 asyst
Kiedy Barcelona miała MSN to pomocnicy nie musieli mieć kosmicznych liczb bo napad sam robił całą robotę ale przyszły takie czasy że przydałby się większy wkład ofensywny od naszej drugiej lini.Bramek też za dużo nie strzelają oprócz Vidala.A nawet jeśli nie mają tych liczb to żeby robili przewagę i kreowali więcej sytuacji to jak to robił m.in Iniesta.
Wgl mam wrażenie że nasza druga linia gra tak by byle niczego nie spi3rdolić a to chyba nie o to chodzi.

3

@Encore
Ale tak gra druga linia od ponad 5 lat.

0

@pax Niemożliwe! Valverde jest tutaj od 3 lat.

0

@Nano22
I co z tego? Problem z druga linią rozpoczął się dużo wczoeśniej zanim przyszedł valverde.
Od conajmniej sezonu 2014/2015.

1

@pax Ty to wiesz, ja to wiem, ale większość osób jakby nie wiedziała.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?