La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2105 Culés

konto usunięte

43

Nasza choineczka w barwach blaugrana ;) Oczywiście chciałem więcej bordowych i granatowych bombek, ale narzeczona uparła się, że chce jeszcze trochę srebrnych motywów :D

https://i.imgur.com/R730r5T.jpg

5

@LuisSalvano powieś 222 bombki i Neymar będzie pod choinką

konto usunięte

10

@Skaramuczi Mam lepszy pomysł. Zdejmę wszystkie bombki i zobrazuje to poziom tego, jak bardzo interesują mnie twoje wszelakie, marne wypociny, gościu.

3

@LuisSalvano Moja by mi jaja urwała chyba :D I tak już ma pretensje że kocham Barcelonę bardziej niż Ją xD

0

@LuisSalvano Kurła ja dopiero w tyg ogarniam choinkę :v

konto usunięte

2

@Bykunn Bez przesady :D Jeszcze, gdyby to były bombki z wizerunkiem piłkarzy, to rozumiem. A co złego jest w barwach Barcy? Chyba, że po prostu preferuje inny kolor ozdób na choince ;p

7

@LuisSalvano lol,masz taką cienką skórę że dziwne że cię plastikowe igły nie pocięły.przecież żartowałem.

0

@LuisSalvano żółtego można jeszcze dodać

konto usunięte

0

@LuisSalvano oby to srebro nie symbolizowało ostatecznego miejsca w lidze.

konto usunięte

1

@Encore Panie, moja to już 2 tygodnie stoi :D

konto usunięte

1

@Skaramuczi Nie wiem, czy mam cienką skórę, ale wiem, że mam swoje granice wytrzymałości ;)

konto usunięte

1

@l0Messini W sumie proponowała złoty (do wyboru zamiast srebrnego), ale już przystałem na srebrnym. W sumie taki jasno złoty mógłby rzeczywiście ładnie się wkomponować ;)

0

@LuisSalvano W sumie nienajgorzej wyszło, taki stonowany wygląd a nie oczojebny

12

@LuisSalvano To ten telewizor, który wyniosłeś?

konto usunięte

1

@Tom0VeB Za dużo prochu gościu. Żadnego tv nie wynosiłem.

konto usunięte

2

@Tom0VeB nie oczerniaj on okrada tylko ztm

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?