- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2105 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
29
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2105 Culés
43
Nasza choineczka w barwach blaugrana ;) Oczywiście chciałem więcej bordowych i granatowych bombek, ale narzeczona uparła się, że chce jeszcze trochę srebrnych motywów :D
https://i.imgur.com/R730r5T.jpg
5
@LuisSalvano powieś 222 bombki i Neymar będzie pod choinką
10
@Skaramuczi Mam lepszy pomysł. Zdejmę wszystkie bombki i zobrazuje to poziom tego, jak bardzo interesują mnie twoje wszelakie, marne wypociny, gościu.
3
@LuisSalvano Moja by mi jaja urwała chyba :D I tak już ma pretensje że kocham Barcelonę bardziej niż Ją xD
0
@LuisSalvano Kurła ja dopiero w tyg ogarniam choinkę :v
2
@Bykunn Bez przesady :D Jeszcze, gdyby to były bombki z wizerunkiem piłkarzy, to rozumiem. A co złego jest w barwach Barcy? Chyba, że po prostu preferuje inny kolor ozdób na choince ;p
7
@LuisSalvano lol,masz taką cienką skórę że dziwne że cię plastikowe igły nie pocięły.przecież żartowałem.
0
@LuisSalvano żółtego można jeszcze dodać
0
@LuisSalvano oby to srebro nie symbolizowało ostatecznego miejsca w lidze.
1
@Encore Panie, moja to już 2 tygodnie stoi :D
1
@Skaramuczi Nie wiem, czy mam cienką skórę, ale wiem, że mam swoje granice wytrzymałości ;)
1
@l0Messini W sumie proponowała złoty (do wyboru zamiast srebrnego), ale już przystałem na srebrnym. W sumie taki jasno złoty mógłby rzeczywiście ładnie się wkomponować ;)
0
@LuisSalvano W sumie nienajgorzej wyszło, taki stonowany wygląd a nie oczojebny
12
@LuisSalvano To ten telewizor, który wyniosłeś?
1
@Tom0VeB Za dużo prochu gościu. Żadnego tv nie wynosiłem.
2
@Tom0VeB nie oczerniaj on okrada tylko ztm