La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2068 Culés

74

Bede kontrowersyjny poprzez swój obecny awatar, ale myślę, że Messi zasługuje na dwa dłuższe zdania komentarza po tym meczu. Gość prezentuję kibicom swoją 6 złotą piłke i daje ludziom na Camp Nou prawdziwe show. Nie chce mówić, że meczem z Mallorcą stawia podpis na tej złotej piłce. Natomiast zalicza niesamowity występ z hattrickiem gdzie jedna bramka jest ładniejsza od drugiej mówiąc potocznie. To jest jakiś zupełnie inny poziom. O ile złota piłka dla VVD dla wielu kibiców byłaby zrozumiała, to Messi pokazał wczoraj jak dać kibicowi Barcy ten kibicowski orgazm. Uważam, że Leo zagrał wczoraj tak niesamowity mecz, że nawet "niedzielny" kibic po tym meczu powinien zrozumieć za co się kocha Messiego. Oczywiście zaraz będzie hejt na moją osobe zdaje sobie sprawe, bo przecież szukam atencji, poluje na zielone. Jednak już tak całkiem serio chyle czoła przed tym piłkarzem ocekającym talentem, jak każdy z nas po prysznicu wodą. Oczywiście można mówić, że to tragiczna na wyjazdach Mallorca, ale czy to problem Messiego? Oczywiście, że nie wyszedł zrobił im z tyłka jesień średniowiecza, zabrał dwie piłki za hattricka do domu i tyle. Cały Leo Messi.

5

@AmigoBlancos Będziesz kontrowersyjny przez swój avatar? XD Normalny właśnie będziesz

12

@AmigoBlancos Nic nowego nie napisałeś. Niektórzy po prostu żyją w swoim świecie i nie chcą widzieć wyższości Messiego nad wszystkimi innymi.

6

@AmigoBlancos Ej, to nie była część zakładu. Nie musiałeś :D

12

@AmigoBlancos
Jeśli chcesz być kontrowersyjny, to skopiuj ten komentarz i wklej go w kafejce pod swoim nickiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?