La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1213 Culés

4

Widze, ze wojna o miejsce w składzie Barcy rozpoczęta. Rakitic płacze w mediach, Vidal tez i wysyła agentów.
Mam nadzieje, ze zostanie Arturo. Jako jedyny walczył w tym nieszczęsnym meczu z LFC... a czas Rakiticia w tym klubie juz minął i chce zeby w koncu moje oczy zaczęły ogladac kogoś innego i ciekawego jak np Frenkiego

3

@SinMistico Rakitic i Firpo najgorzej że wszystkich zagrali z Atletico

1

@SinMistico Musi być pewna różnorodność w składzie , pod względem profilu zawodników, ich wieku itd. Nie widzę najmniejszego sensu, żeby dwóc pomocników w identycznym wieku i charakterystyce box to box siedzieli razem na ławce. To bez sensu. Któryś musi odejść i ja obstawiam Rakiticia. Raz dlatego, że za niego więcej dostaniemy, dwa, że to nie jest materiał na rezerwowego. Albo pierwszy skład, albo trzeba się pożegnać. Gdy nie ma rytmu to jest zagubiony jak dziecko we mgle. Natomiast Vidal to typowy zadaniowiec, który idealnie sprawdza się w roli jokera na ostatnie 30 minut. Nie widzę sensu, żeby go sprzedawać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?