- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1303 Culés
Gorące dyskusje
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
27 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
KrychaFCB
26
Ta baba to chodząca kompromitacja a o jej dymisji ani widu, ani słychu.https://twitter.com/chrzani... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1303 Culés
8
Rozumiem wasze znudzenie, naprawdę. To nie jest jednak wina tej zawodniczki (też jej nie znam). Dla niej to jest wyjątkowa chwila, nawet ze świadomością tego, że mniej osób interesuje się kobiecą piłką. Dla jej rodziny również, co pokazały chociażby łzy wzruszenia. Wątpię, żeby udawali. Rozumiem czegoś nie lubić, ale niektóre komentarze są zwyczajnie chamskie.
Jestem ciekaw, czy gdyby Wasza partnerka była nominowana do "Złotej Piłki" dla kobiet. Też pewnie bylibyście dumni. Dla sportowca to jest wyjątkowy moment. Idźcie w tym czasie napić się piwa, zrobić kolację albo strzelić dwójkę. Uszanujcie sportowców, bo one każdego dnia dają z siebie wszystko, co już zasługuje na szacunek.
0
@NeroTFP facetom tyle czasu nie daja...
0
@NeroTFP Nawet nie chodzi o to że ktokolwiek wygrywa tylko chodzi o Rapinoe która jest każdy wiemy jaka
0
@NeroTFP Przecież tutaj jest dramat z tymi ludźmi zachowują sie jak a zresztą nie ważne