- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1513 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1513 Culés
2
W nawiązaniu do komentarza @Pilka_jest_okragla , który nawiązywal do komentarza @Cochise ...
Wczoraj miała miejsce dyskusja pod postem @shinthps , w której przejawiał się temat dyscypliny przy otwieraniu nowych wątków, które często spokojnie zmieściłyby się pod daną dyskusją.
Wiele osób poparło ten wpis . Zróbmy więc coś z tym (nomen omen popieraly również osoby , które notorycznie zakładają nowe wątki myśląc, że są @playe
Rozumiem gdy post jest z wczoraj za naprawdę daleko , ale takie sąsiadujące ?
0
@Colon Jak dla mnie chłopak rozwinął myśl i poruszył kwestię drugiego zawodnika, więc nie widzę problemu.
0
@kerouac ale wiesz o co mi chodzi?
Ps akurat to tylko najbliższy przykład
Kiedyś napisałem nawet do @barcainfo na priv w tej sprawie - nawet sensownie się wytłumaczyl
Korespondencji oczywiście nie zdradę :)
A apele tak czy siak nie są dobrze odbierane , bo mają coś z morału :)
0
@Colon Wiem, ale każdy szuka atencji, tego nie zmienisz. W zasadzie nawet ustawiania przez nas avatarów to szukanie atencji: o patrz, ja słucham tego, a ja lubię tego piłkarza, moim ulubionym filmem jest to i to. Akurat ten przykład jest imo nietrafiony. Ale czym innym jest sytuacja, gdy powstaje gunwoburza na 100 postów, a dwadzieścia minut później ktoś komentuje ten wątek w osobnym poście.
1
@kerouac o widze , że czytales mój post w tej dyskusji pt " wszyscy jesteśmy atencjuszami“- albo masz podobne przemyślenia - tym bardziej. Zrozumiesz
Nie chcialem napietnowac @Pilka_jest_okragla - Po Prostu sie napatoczyl