- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1558 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
26
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
7
Czekacie na start ekstraklasy? Ja się nie mogę doczekać. Jak oceniacie ruchy transferowe w... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
kejdzi
1
Ciekawe co powiedzą wszyscy którzy się cieszyli z awansu GKS kosztem Legii po tym jak dostaną w... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1558 Culés
20
I już można być pewnym kombinacji na Euro. Nie dość, że losowanie było takim losowaniem, że sporo było wiadomo przed nim, to jeszcze Anglicy zaczynają (i słusznie, bo słabość systemu trzeba wykorzystać) kombinować.
Jeśli wygrają swoją grupę, to trafią na drugie miejsce grupy F, czyli zapewne na kogoś z trójki Niemcy, Francja, Portugalia. Drugie miejsce z kolei zapewni im mecz z drugim miejscem naszej grupy (najpewniej Szwecja albo Polska).
Nie wiem jak tu traktować ten turniej poważnie, skoro na początkowym etapie wielu drużynom nie będzie opłacało się wygrać. To zaprzeczenie idei piłki nożnej. Od dawna jestem za losowaniem kolejnych faz po fazie grupowej. Przykre, że kiedyś elitarne mistrzostwa Europy nie dość że stały się praktycznie otwartą imprezą, to jeszcze imprezą taką, w której nieraz bardziej opłaca się przegrać mecz niż go wygrać.
0
@SuperPatsonFCB wystarczyłoby gdyby losowali grupy (np, grupa b vs grypa D).
0
@SuperPatsonFCB Tylko że ze względów organizacyjnych na pewno nie wprowadza takiego rozwiązania