- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 526 Culés
Gorące dyskusje
Eklerek
7
Sportowcy i ich inteligencja https://x.com/i/status/2081822645264265389
36 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Bilet zakupiony na środę, Spider-Man: Całkiem Nowy Dzień, 2D, dubbing. W końcu dobre kino a... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Jakchcesz
32
Kto wygra: Mourinho ze składem za 1,5 miliarda czy Hansi Flick który do roboty przyjeżdża... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 526 Culés
0
Jak myślicie? Ter Stegen mógł zachować się lepiej przy golu Sancho?
0
@MaTt_BarcaFan Nie miał szans na obronę
0
@MaTt_BarcaFan Mogl lepiej się ustawić przed strzalem moim zdaniem.
0
@MaTt_BarcaFan zalezy czy chcesz go oceniac w skali ter stegena czy normalnego bramkarza
0
@ForcaMilosz Oceniam go jako bramkarza, który gra w Barcelonie, czyli jednej z najlepszych drużyn świata.
0
@MaTt_BarcaFan Bez szans.
0
@Rewolucja123 Tez tak uważam.
6
@Rewolucja123 @MaTt_BarcaFan Żadnych szans nie miał na obronę. Nie mógł się przesunąć bardziej do tego słupka bo odkrył by caly drugi róg. Zwróć uwagę że strzał jest suchy z pod kolana nie sygnalizowany i piłka leci z olbrzymią szybkością a do tego MATS i tak ma z pół metra do obrony tego strzału.
0
@MaTt_BarcaFan teoretycznie mógł się lepiej ustawić do strzału z drugiej strony nie można mieć do niego żadnych pretensji, strzał był niemal perfekcyjny
0
@Janiama Zalezy od tego, jak latwiej bramkarzowi się broni. Ja miałem tak, ze lubiłem strzaly po długich, to je lekko odkrywałem, a ze slabo pierwszy krylem, to tez był powod.
1
@Rewolucja123 Ale Sancho zabiera się na dwa razy z piłką i najpierw idzie MATS do słupka po czym wraca w kierunku środka. Po za tym wydaje mi się że też trochę późno zobaczył moment strzału i na prawdę nie miał szans na interwencje.
1
@Janiama Obejrze powtorke, to się wypowiem, bo poki co, to z pamięci mowie. :P