- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
1
Abel Ruiz w Barcy B:
- 61 meczów
- 3481 rozegranych minut
- 9 goli
- 3 asysty
Pod względem liczb wygląda to słabo. Nawet bardzo słabo. Abel miał w Barcy B oczywiście spotkania, w których prezentował wysoki poziom, ale często też znikał i nie brał udziału w grze. Ostatnio gra też mniej. Osobiście jestem za wypożyczeniem i zobaczeniem, jak będzie radził sobie w pierwszoligowej drużynie. W pierwszej drużynie wyglądał całkiem nieźle.
0
@ViscaBarca123 ale skoro nie wyróżnia sie w trzeciej lidze, to kto z La Liga go będzie chciał i jeszcze da mu grać?
1
@Striker Uważam, że z tym problemu nie będzie, bo latem sporo klubów chciało go wypożyczyć. Kilka z La Ligi, ale też Sporting Lizbona.
0
@ViscaBarca123 Mam nadzieję, byłem jego fanem jak dostawał szanse w pierwszym zespole, potem chyba mu sie przytrafiła jakaś dłuższa kontuzja i od tego czasu to już o nim słuch zaginął praktycznie.
0
@ViscaBarca123 W 1 druzynie mozna by w końcu go sprawdzić, tutaj ma dużo lepsze zaplecze i łatwiej by mu było odpalić, pamiętam jak prawie zdobył nawet bramkę przeciwko Getafe i fajnie umiał odegrać na ściankę do Leo.
0
@Striker Dostał aż 1 szansę w oficjalnym meczu i kilka w jakiś sparingach.
0
@Striker Też jestem dużym fanem jego talentu. Osobiście uważam, że mając wokół siebie dobrych zawodników, mógłby odpalić. Abel to '9', która by pasowała do nas stylem gry. Świetny w grze na jeden kontakt, dobry jeśli chodzi o grę tyłem do bramki, pomaga w obronie, niezłe umiejętności kreacji i drybling.