La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

5

2

@macio_944 I nie tylko grafika jeśli chodzi o projekty informatyczne. Większość ludzi, którzy coś zamawiają, tak naprawdę ma znikome pojęcie o tych sprawach i przez to wychodzą takie kwiatki.

konto usunięte

0

@macio_944 Wszędzie gdzie pracuje się z klientem są takie kwiatuszki - w księgowości to samo :)
Kiedyś T-Mobile wystawił klientowi notę na 2 grosze (odsetki)... A on w tytule przelewu do nich napisał:
2 grosze?!?!?! serio???? :D

0

@TheNekro94 Bo taki tłuk nie weźmie pod uwagę, że dwa grosze u miliona klientów to pokaźna suma.

1

@l0Messini Ile kosztuje przygotowanie noty i jej wysłanie? W 2 groszach się nie wyrobisz.

konto usunięte

0

@l0Messini Więcej ich kosztowało wysłanie tego wezwania, także to akurat rzeczywiście jest głupota, tym bardziej że takie odsetki zawsze mogą zawrzeć w kolejnej fakturze ;)

0

@macio_944 Dzień dobry ja bym chciał własnie takie ale inne.Wiele razy usłyszałem od klienta taki tekst.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?