La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1698 Culés

0

Do fanów NBA. Myślicie, że w najbliższym czasie ktoś jest w stanie zdobyć quadruple-double? A jeśli tak, kto mógłby to być? :)

2

@student97r Doncić. Ale za kilka lat.

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Westbrook jakby się postarał :v

1

@Encore @KapiFCB Jak zerknąłem an 4 przypadki, to tylko w jednym udało się to zrobić z przechwytami. :) Jakiś czas temu obstawiałem Draymonda Greena. Wszechstronny zawodnik i z przechwytami dałby radę to zrobić. Z blokami może Davis albo Giannis? Jokić jest też wszechstronnym zawodnikiem. NBA czeka już ponad 20 lat. ;)

0

@student97r O właśnie może Davis bo on w sumie jest taki od wszystkiego :v

0

@Encore Chciałbym zobaczyć taką linijkę. :) Bo pięciu dwucyfrowych wyników nikt chyba nie zrobi, nawet nie wiem czy mają na to nazwę w razie czego. :D

0

@student97r Chyba że by ktoś się napalił na to.Może brodacz by zrobił to I najwyżej piłki by nie oddawał xD

0

@Encore Harden i Westbrook zrobiliby prędzej ze stratami, bo zdarzało im się mieć po 10. Oni mogliby dać radę z przechwytami, ale musieliby się mocno skupić i czaić cały mecz na takie okazje. LeBrona nie wyobrażam sobie w czymś takim. Durant też nie. Może się okazać, że zrobi to zawodnik, o którym nawet nie myślimy. :)

0

@student97r No broda ta chociaż tych tych strat mam wrażenie że co raz mniej u niego.Fajnie że James gra praktycznie od deski do deski i się nie oszczędza jak to inni robią :v

0

@Encore Niech robi jak najmniej, tego mu życzę. :) Zobaczymy ile James wytrzyma. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy