La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1578 Culés

0

Orientuje się któś ile może kosztować FIFA 20 podczas black friday? Jak to było rok temu w jakiej cenie była FIFA 19?

0

@AmigoBlancos chyba 40% taniej

0

@AmigoBlancos nie rób tego zostań przy 19 a najlepiej cofnij się do 18

0

@Transu96 a ja nie rozumiem narzekania na 20, mi się całkiem przyjemnie gra. Czasami serwery zawodzą ale zagrałem około 100 meczów i 2/3 razy mnie tylko wywalilo z gry przez serwery. Zauważyłem, że te osoby, które narzekają tak strasznie się napalaja na te grę, w sensie "Musze być najlepszy, Musze wbić top 100" itp. Do tego grają na siłę bo "trzeba zagrać 30 meczów w weekend". Jak się gra wtedy kiedy ma się ochotę to gra jest jak najbardziej przyjemna.

1

@tomcias10 jak się gra wtedy kiedy się ma ochotę to ma się ujowy skład

0

@Transu96 ale na co Ci ten dobry skład jak nie grasz w gre bo się wkurzasz xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?