La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1028 Culés

2

Fajnie wygraliśmy, mamy punkty, ale co z tego że to wszystko mamy? Barcelona jest beznadziejna obecnie, fakt, mamy lidera na razie, mamy jakieś tam wyniki w CL, ale co ze stylem? U nas obecne panuje styl laga na Leo i jakoś to będzie, jest to dla mnie niesamowite że to już 3 rok, a zespół ciągle stoi w miejscu, wszystko sprowadza się do Messiego, akcja, gole, asysty, stale fragmenty gry, z zespołu w którym Messi był pięknym dopełnieniem jakosci staliśmy się zespołem w którym Messi to wyłącznie jakość.

Nadal jest bardzo źle, uważam że to się może nie poprawić po przerwie reprezentacyjnej i dojdzie do takiego stanu że Valverde odejdzie w czasie zimy, bo zespół gra coraz gorzej i nie widać progressu pod tym względem.

4

@Chwytliwy Gramy źle, bardzo źle.

0

@Chwytliwy Valverde nie odejdzie zimą. Zapomnij o tym

0

@dampol nie, nie zapomnę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 _KrAtOs_ 121 pkt
2 Tridente2015 119 pkt
3 KingLeonidas 119 pkt
4 maciek2164 119 pkt
5 lefreux 118 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?