La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1106 Culés

2

Saga z transferem Neymara nie była tak męcząca jak Wasze ujadanie na EV. Nie da się czerpać przyjemności ze spędzania czasu na La rambli bo co drugi post to istny lament rozpieszczonych fanów Barcy, którzy nie potrafią cieszyć się tym, że mimo średniej postawy swojego zespołu drużyna nadal zajmuje pozycję lidera w lidze i w grupie CL.

Miliony fanów innych ekip oddałoby wiele aby być na naszym miejscu, w tym momencie sezonu jednak Wy będziecie produkować tutaj te swoje żałosne komentarze wśród których pojawiają się pomysły-życzenia aby Barca przegrała kolejny mecz albo najlepiej kilka z rzędu byleby zwolnić EV. Przecież to jest niegodne prawdziwego fana Blaugrany. To tak jakby każdy z Was prosił o to aby obcy kolo uprawiał miłość z Waszą dziewczyną tylko po to aby ona zrozumiała swój błąd.

Zresztą wydaje się, że do Waszych umysłów już nic nie dociera. Każdy z Was jest najlepszym strategiem-menadżerem, każdy uzurpuje sobie prawo do mieszania EV z błotem podczas gdy wartości FCB zakładają szacunek i konstruktywną krytykę bez używania argumentów ad personam.

1

@Dr_Cabasisi no to porównanie z dziewczyną to totalnie bez sensu

2

@Dr_Cabasisi no w końcu pojawił się jakiś biały rycerzek. Czemu tak długo kazales na siebie czekać? To może oddajmy, pokłony i salwy honorowe naszemu fantastycznemu trenerowi,za to, że po prostu jest albo za to, że oglądając nasza grę, można się zanudzic na śmierć? A może za te wszystkie kompromitacje?

3

@Dr_Cabasisi nie czytam dalej, życzę Ci powodzenia z Twoim minimalizmem i ciesz się do woli tym liderowaniem póki możesz ;)

3

@Trojanek23 Nigdy nie wpadłeś na taki pomysł że życie nie jest czarno-białe? I że osoby które nie hejtują Valverde wcale nie musza być jego zwolennikami? Ba - mogą być wobec niego krytyczni (np. ja).

Nie zmienia to faktu że hejter to po prostu głupek, którego ktoś nauczył (niepotrzebnie) pisać i wmówił mu że wyrażanie swoich opinii publicznie jest spoko.

0

@Dr_Cabasisi "lament rozpieszczonych fanów Barcy, którzy nie potrafią cieszyć się tym, że mimo średniej postawy swojego zespołu drużyna nadal zajmuje pozycję lidera w lidze i w grupie CL."

Ok, fajnie, mamy lidera, ale tylko z powodu nieudolności innych zespołów, jak Real czy Atleti, a nie dlatego, że gramy dobry football, bo nie gramy go od trzech lat z przebłyskami, jak 5:1 z Realem na CN czy Finał Pucharu Króla, który był ostatnim meczem Iniesty. Mamy prawo do lamentowania.

Druga sprawa jest taka: średnia postawa zespołu? B*tch please. Oni na mecz Ligi Mistrzów wychodzą, jakby byli Realem i zdobyli ją trzy razy od rząd, kiedy są Barceloną, która patrzy z utęsknieniem na Puchar w klubowej gablotce. To nie jest średnia postawa, to postawa, której trzeba jak najszybciej ukręcić łeb.

1

@Azi twoje poglądy, są mi dobrze znane i nie zamierzam z Tobą dyskutować. Żegnam

1

@nieprzysiadalnosc "Druga sprawa jest taka: średnia postawa zespołu? B*tch please. Oni na mecz Ligi Mistrzów wychodzą, jakby byli Realem i zdobyli ją trzy razy od rząd, kiedy są Barceloną, która patrzy z utęsknieniem na Puchar w klubowej gablotce. To nie jest średnia postawa, to postawa, której trzeba jak najszybciej ukręcić łeb."
Pełna zgoda. Tyle że to samo było za Lucho, więc już 5 sezon się ciągnie. Dlaczego myślisz że nowy trener (dowolny) da radę coś zrobić z tymi samymi ludźmi? Wystarczy się zastanowić chwilę żeby zobaczyć, że problemy które nas męczą nie zaczęły się ani wczoraj ani nawet 3 lata temu. Klub wymaga gruntownej przebudowy i powrotów do korzeni a nie kosmetyki w postaci wymiany szkoleniowca.

0

@Azi Nie wspominam nic o wymianie trenera. Mówię tylko, że mamy prawo do "lamentu"

0

@nieprzysiadalnosc nikt Wam prawa do lamentu nie odbiera ale nie obrażajcie przy tym EV i nie wypisujcie bzdur typu: chciałbym aby Barca przegrała kolejny mecz a najlepiej kilka to zwolnią EV itd. Nie rozumiem jak można się mienić się fanem Barcy życząc jej porażki albo obrażając jej trenera.

0

@Trojanek23 Biały rycerzyk? Że niby bronię EV? Kolego, ja też za nim nie przepadam ale nie obrażam go i nie życzę Barcelonie porażki aby się go pozbyć.

To że Ty się nudzisz oglądając Barcę to Twój problem. Ja mam świadomość tego, ze w każdym sezonie są cykle i obecnie Barca przechodzi ten słabszy. Tyle.

0

@ksobi To porównanie miało podkreślić jak bardzo obłudnym trzeba być żeby mienić się fanem Barcy i życzyć jej porażki.

« Powrót do wszystkich komentarzy